Program lojalnościowy

warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'phptemplate_breadcrumb' not found or invalid function name in /var/www/clients/client1/web1/web/includes/theme.inc on line 669.

Szanowni Państwo!

Pragniemy wyrazić ogromne zadowolenie i zaproponować Państwu udział w naszym projekcie promocyjnym jakim jest Program Lojalnościowy Animal Business Eskulap.

Program skierowany jest do wszystkich klientów Hurtowni ESKULAP, którzy podpiszą stosowną umowę o współpracy. Klienci objęci Programem, dokonując zakupów w Hurtowni ESKULAP automatycznie zbierają specjalne punkty przyznawane za dokonanie stosownego zakupu. Uczestnictwo w Programie jest dobrowolne i nic nie kosztuje.

Program Lojalnościowy Animal Business Eskulap umożliwia gromadzenie punktów, które można w dowolnym czasie wymienić na wybrane nagrody. Jako nieliczni na rynku oferujemy również Państwu możliwość zamówienia dowolnego artykułu będącego w sprzedaży na rynku, po szczegółowych ustaleniach z naszą hurtownią.

Zapraszamy do składania zamówień przez naszych Przedstawicieli handlowych, pracowników telemarketingu a przede wszystkim przez naszą stronę internetową gdzie mają państwo wgląd w stan zgromadzonych punktów naszego Programu.

Mamy nadzieję, że Program Lojalnościowy Animal Business Eskulap pomoże przybliżyć Państwu naszą szeroką ofertę asortymentową i warunki handlowe a przede wszystkim nagrodzi Państwa dotychczasową lojalność i przyniesie Państwu dodatkowe korzyści ze współpracy z Hurtownią ESKULAP.

Aby zapoznać się z regulaminem programu lojalnościowego kliknij TUTAJ.