O firmie

warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'phptemplate_breadcrumb' not found or invalid function name in /var/www/clients/client1/web1/web/includes/theme.inc on line 669.

Hurtownia "ESKULAP" powstała w 1990 roku jako rodzinna firma zajmująca się dystrybucją leków weterynaryjnych na terenie Polski Południowej. W pierwszych latach hurtownia posiadała niewielkie magazyny dzierżawione od Spółdzielni Kółek Rolniczych w Zabierzowie. W roku 1997 rozpoczęto budowę hurtowni, budowa trwała 6 miesięcy i w styczniu 1998 roku hurtownia przeniosła swoją siedzibę do nowego budynku w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej 311. Od września 2023 roku siedziba i magazyn firmy znajdują się w Balicach przy ul. Krakowskiej 178B.

Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia "ESKULAP" zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych głównie na terenie województwa Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego. Przyjmowanie, magazynowanie, wydawanie towaru i jego transport odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2002 r. w sprawie procedur Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej do ustawy Prawo Farmaceutyczne. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, przez przedstawicieli handlowych, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem internetu. Realizacja zamówień odbywa się nawet tego samego dnia, gdy zamówienie wpłynie do hurtowni do godz. 9, jeśli był to ustalony dzień dostawy, a gdy zamówienie wpłynie po godzinie 9, towar zostanie dostarczony przy następnej ustalonej dostawie (pon.-sob.). Towar dostarczamy własnym transportem nie doliczając dodatkowych opłat.