logo eskulap

O firmie

Hurtownia ESKULAP powstała w 1992 roku jako rodzinna firma zajmująca się dystrybucją leków weterynaryjnych na terenie Polski Południowej. Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia ESKULAP zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych na terenie całej Polski.  Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, przez przedstawicieli handlowych, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem internetu. 

Hurtownia weterynaryjna

Dowiedz się więcej o naszej ofercie produktów weterynaryjnych. Posiadamy bogaty asortyment produktów dla weterynarzy, gabinetów weterynaryjnych oraz właścicieli zwierząt domowych. 

W naszej ofercie posiadamy ponad 20 tysięcy produktów obejmujących wszystko co potrzebne dla różnorodnych zwierzą – od psów i kotów, po gryzonie, ptaki, ryby i gady.

Hurtownia zoologiczna

Infolinia

Zamówienia telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00

Doradztwo

Nasz zespół stanowią pracownicy z długoletnim doświadczeniem, chętnie pomogą w razie pytań.

Dostawa

Twoje zamówienie dostarczymy ekspresowo maksymalnie w ciągu 48 godzin. 

Zostań naszym klientem!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zarejestruj się w naszej hurtowni, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy produktów i korzystnych warunków zakupowych.