Praca

warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'phptemplate_breadcrumb' not found or invalid function name in /var/www/clients/client1/web1/web/includes/theme.inc on line 669.

ESKULAP sp. z o.o. sp. k. zatrudni pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Brzezie

Zadania:
-kompletacja oraz pakowanie zamówień,
-przygotowanie przesyłek do załadunku,
-wydanie towaru kierowcom/kurierom,
-przeprowadzanie inwentaryzacji,
-weryfikacja poprawności stanu magazynowego,
-prace magazynowe,
-utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
-organizacja pracy własnej,
-dokładność,
-motywacja do pacy,
-mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
-mile widziane zaświadczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane od doświadczenia, premie,
-miłą atmosferę pracy,
-możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

CV prosimy przesyłać na maila kierownik.brzezie@eskulap-zabierzow.pl

Proszę o zamieszczenie na aplikacji klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”